^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Samorządowe Przedszkole nr 130 Kraków

Sukcesy nauczycieli

                                   Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, nazywany też Dniem Nauczyciela, to okazja, aby uhonorować pracę i docenić osiągnięcia nauczycieli szkół i przedszkoli.
W dniu 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego aż 185 nauczycieli odebrało Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Tego roku w tym zaszczytnym gronie znalazły się także nauczycielki z naszego przedszkola: Anna Pałczyńska-Pikuła oraz Jolanta Bogucka.

Serdecznie gratulujemy!Nagroda Prezydenta Miasta KrakowaNagroda Prezydenta Miasta Krakowa 2Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa 3Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa 4

 

 

 


Nauczyciel z pasją

nauczyciel z pasja 2017 2Z przyjemnością informujemy, że Pani Dorota Czapiga po raz drugi została uhonorowana tytułemnauczyciel z pasja 2017 "Nauczyciel z Pasją".
Wręczenie certyfikatów miało miejsce 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego z udziałem zastępcy prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu p. Katarzyny Król.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 Nauczyciel z pasją

nauczyciel z pasja„Bycie nauczycielem to nie tylko zawód, ale i powołanie.
Do tego potrzeba pasji i zaangażowania. Nauczyciele z pasją potrafią uczniom tak przekazać wiedzę, że tym ostatnim chce się uczyć i chętniej chodzą do szkoły".
Tak powiedział Jacek Majchrowski podczas uroczystości, która odbyła się w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Święto Komisji Edukacji Narodowej, które tradycyjnie obchodzimynauczyciel z pasja 2 jako Dzień Nauczyciela.
W dniu 14 października br. prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wręczył certyfikaty „Nauczyciel z pasją" 64 osobom pracującym na wszystkich etapach edukacyjnych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne).
Wśród nagrodzonych znalazła się nasza koleżanka Dorota Czapiga, która otrzymała wyróżnienie za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej.
Gratulujemy.


 

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie