Sukcesy nauczycieli

Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, nazywany też Dniem Nauczyciela, to okazja, aby uhonorować pracę i docenić osiągnięcia nauczycieli szkół i przedszkoli.
W dniu 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego aż 185 nauczycieli odebrało Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Tego roku w tym zaszczytnym gronie znalazły się także nauczycielki z naszego przedszkola: Anna Pałczyńska-Pikuła oraz Jolanta Bogucka.

Serdecznie gratulujemy!Nagroda Prezydenta Miasta KrakowaNagroda Prezydenta Miasta Krakowa 2Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa 3Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa 4

Nauczyciel z pasją

nauczyciel z pasja 2017 2Z przyjemnością informujemy, że Pani Dorota Czapiga po raz drugi została uhonorowana tytułemnauczyciel z pasja 2017 "Nauczyciel z Pasją".
Wręczenie certyfikatów miało miejsce 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego z udziałem zastępcy prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu p. Katarzyny Król.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel z pasją

nauczyciel z pasja„Bycie nauczycielem to nie tylko zawód, ale i powołanie.
Do tego potrzeba pasji i zaangażowania. Nauczyciele z pasją potrafią uczniom tak przekazać wiedzę, że tym ostatnim chce się uczyć i chętniej chodzą do szkoły".
Tak powiedział Jacek Majchrowski podczas uroczystości, która odbyła się w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Święto Komisji Edukacji Narodowej, które tradycyjnie obchodzimynauczyciel z pasja 2 jako Dzień Nauczyciela.
W dniu 14 października br. prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wręczył certyfikaty „Nauczyciel z pasją" 64 osobom pracującym na wszystkich etapach edukacyjnych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne).
Wśród nagrodzonych znalazła się nasza koleżanka Dorota Czapiga, która otrzymała wyróżnienie za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej.
Gratulujemy.