Szanowni Państwo!

Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do naszego przedszkola będzie można dokonać w terminie od 27 kwietnia do 8 maja 2020 r.

Zapraszamy Państwa do elektronicznego potwierdzania woli po zalogowaniu się na konto dziecka (krakow.formico.pl). Istnieje również możliwość potwierdzenia poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Treść wiadomości powinna wskazywać, że Państwo akceptujecie wynik rekrutacji i wyrażacie wolę uczęszczania dziecka.

Niepotwierdzenie woli przyjęcia dziecka w powyższym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Szanowni Państwo!

Wnioski można przesyłać do przedszkoli także w formie skanu lub zdjęcia dokumentu. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane.

Przypominamy jednak, że konieczne będzie złożenie lub przesłanie oryginałów dokumentów także w formie papierowej – w terminie późniejszym, dogodnym dla rodzica. Niezłożenie wniosków w formie papierowej może skutkować brakiem możliwości skutecznego odwołania od wyników rekrutacji w procedurze odwoławczej przed sądem administracyjnym.

PILNY KOMUNIKAT!

W okresie od 16 do 25 marca 2020 r. przedszkole pracuje w godzinach od 6:30 do 14:30 bez przyjmowania stron. We wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Z uwagi na wyjątkową sytuację i konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, informujemy, że zmianie ulegają godziny przyjęć wniosków rekrutacyjnych. Można je składać w poniedziałki i czwartki w godzinach 8:00-12:00 do skrzynki pocztowej, która znajduje się na budynku od strony bramy wjazdowej i parkingu. Wnioski prosimy składać w zaklejonej kopercie.

Jednocześnie informujemy, że w celu ograniczenia wizyt w przychodniach, zgodnie z rekomendacją Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, możliwym jest przedłożenie książeczki szczepień lub oświadczenia rodziców o szczepieniu dziecka jako dokumentu potwierdzającego spełnienie kryterium dotyczącego szczepienia.

DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 130
im. Stanisława Pagaczewskiego w Krakowie
NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Rekrutacja dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021 trwać będzie
od 2 marca 2020 r. (od godz. 12:00) do 31 marca 2020 r. (do godz. 17:00).

Zasady rekrutacji do przedszkola oraz wnioski wraz z oświadczeniami dostępne będą:
- na stronie internetowej http://www.portaledukacyjny.krakow.pl w zakładce „Rekrutacja do przedszkoli”                       - w naszym przedszkolu

Zachęcamy rodziców do elektronicznego wypełniania wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola, a następnie złożenie wersji papierowej w przedszkolu pierwszego wyboru.
Prosimy o składanie wniosków w dniach i godzinach ustalonych w poniższym harmonogramie:
Poniedziałek 12:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 08:00 - 12:00
Czwartek 12:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 12:00

Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydat niezakwalifikowanych będą podane do publicznej wiadomości
w dniu 24 kwietnia 2020 r. o godz. 9:00.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola odbędzie się
w dniach 27 kwietnia – 8 maja 2020 r.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych będą podane do publicznej wiadomości
w dniu 11 maja 2020 r. o godz. 12:00.