Co u nas ciekawego? Rok szkolny 2018/2019

Co u nas ciekawego ?happy-kid

*** Listopad 2018 ***

•  Dnia 6 listopada dzieci z grupy IV i V wybiorą się wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.
  • Dnia 7 listopada w grupie I odbędzie się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.
  • Dnia 8 listopada dzieci z grupy II zaprezentują pokaz mody patriotycznej.
  • W dniu 9 listopada w naszym przedszkolu organizujemy Dzień Kreatywności. Tematem przewodnim będzie zawód żołnierza.
  • Dnia 13 listopada dzieci z grupy V wystawią przedstawienie z okazji Dnia Niepodległości dla dzieci z naszego przedszkola. Tego samego dnia dzieci z grupy III wybiorą się do biblioteki osiedlowej na zajęcia o tematyce dotyczącej Polski oraz Święta Niepodległości.
  • Dnia 16 listopada dzieci z grupy IV wybiorą się do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kluzeka.
  • Dnia 19 listopada dzieci z wszystkich grup wybiorą się do Teatru Groteska na przedstawienie pt. „Brzydkie Kaczątko".
  • Dnia 20 listopada dzieci z grupy IV i V wybiorą się wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka
  • Dnia 21 listopada dzieci z grupy I wybiorą się do biblioteki osiedlowej.
  • Dnia 22 listopada dzieci z grupy IV wybiorą się do biblioteki osiedlowej.
  • Dnia 23 listopada dzieci z naszego przedszkola będą świętowały Dzień Pluszowego Misia.
  • W dniu 30 listopada dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Andrzejki.

*** Październik 2018 ***

• Dnia 2 października dzieci z grupy I będą świętowały Urodziny Marchewki.
  • Dnia 5 października w naszym przedszkolu organizujemy Dzień Kreatywności.
  • W październiku dzieci z grupy II wybiorą się do Biblioteki Osiedlowej.
  • Dnia 10 października dzieci z grupy I wybiorą się na spacer do parku w poszukiwaniu skarbów jesieni
  • W październiku dzieci z grupy IV wybiorą się do Muzeum Narodowego na warsztaty muzealne.
  • Dnia 12 października dzieci z grupy IV zaproszą wszystkich pracowników przedszkola na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  • W październiku dzieci z grupy V wybiorą się do Biblioteki Osiedlowej
  • W dniach 15 – 19 października będziemy obchodzić w naszym przedszkolu „Tydzień patrona". W ramach obchodzonego tygodnia m.in. zostanie wystawione przedstawienie o naszym patronie przez dzieci z grupy III dla koleżanek i kolegów z przedszkola.
  • Dnia 23 października dzieci z grupy IV i V wybiorą się wybiorą się wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.
  • Dnia 24 października w naszym przedszkolu odbędzie się konkurs piosenki turystycznej „Na szlaku".
  • W październiku dzieci z grupy IV wybiorą się do Biblioteki Osiedlowej.
  • W październiku dzieci z grupy II wybiorą się na warsztaty edukacyjne do gabinetu stomatologicznego przy ul. Mackiewicza.

*** Wrzesień 2018 ***

• W dniu 11 września dzieci z grupy IV i V wybiorą się na wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.
  • We wrześniu dzieci z grupy IV będą obchodzić Dzień Kropki.
  • W dniu 13 września dzieci z grupy III odwiedzi tata Kamila, który opowie przedszkolakom ciekawostki o górach.
  • We wrześniu dzieci z grupy II wybiorą się na skrzyżowanie, gdzie przypomną sobie o zasadach ruchu drogowego.
  • W dniu 20 września dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Przedszkolaka. Tego dnia przedszkolaki będą bawić się przy muzyce z wodzirejem.
  • W trzecim tygodniu września przedszkolaki będą witały nową porę roku – jesień.
  • We wrześniu dzieci z grupy IV będą obchodzić Święto Ziemniaka.
  • W dniu 25 września dzieci z grupy IV i V wybiorą się na wycieczkę do małej hali Tauron na zajęcia sportowo – rekreacyjne w ramach projektu Akademia Przedszkolaka.